Skip links
Hakkımızda

Viata Kozmetik

Viata Biyolog Hakan TUZCU tarafından uzun yıllar süren araştırmaların ardından , 2011 yılında kurulmuş özel bir Türk Ar-Ge dermakozmetik şirketidir . Viata, dermokozmetik uygulamalarını desteklemek için sürekli olarak temel ürünler sunmaktadır.

Hakan TUZCU Farmasötik geçmişi, formülasyonu ve klinik cilt bakımı ve cilt hassasiyetinde önemli deneyimiyle ,Viata'nın çok çeşitli cilt koşullarını hedefleyen formüllerinin araştırma ve geliştirmesine liderlik etmek için uzun yıllar harcadı.

Problemli ciltler için Viata cilt bakımı, klinik olarak etkili ancak nazik ve uygun fiyatlı topikal cilt tedavilerine yönelik sürekli gelişen ihtiyacımıza mantıklı bir yanıttır.

Argesi devam etmekte olan Viata Takviye Edici Ürünleri, Viata topikal ürünlerini desteklemek ve dermatoloji klinik araştırmalarına yanıt olarak tasarlanmaktadır. Güneşten korunma, kremlerinde doğru bileşimi sağlamak dermatolojinin en büyük mücadelesidir. Viata , farklı bağlamlara ve cilt tiplerine uygun güneş bakım ürünlerinide tasarlamaktadır.

Her Viata ürünü, formüllerinin kalitesini ve istikrarını garanti etmek için en yüksek uluslararası standartlara göre dikkatlice formüle edilmiş ve test edilmiştir.

Viata Ürünleri, sıkı GMP ve ISO yönergeleri uyarınca Türkiye’de üretilmektedir.Bu bizim için gurur kaynağıdır.

Explore
Drag